Uslu Sigorta – İzmir Sigorta Acentelik ve Danışmanlık Hizmetleri

50 YILLIK SİGORTA ACENTELİĞİ TECRÜBESİ

Kuruluşundan beri alanında öncü kurumsal sigorta acentesi firmalarından olan Uslu Sigorta, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaklaşık 50 yıldır müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır.

5684 Sayılı Sigortacılık Kanunu gereğince tüm yükümlülüklerini yerine getirmiş ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Meslek Levhasına kayıt işlemlerini tamamlamış ve sigortacılık faaliyetlerini tescil ettirmiştir.

Uslu Sigorta; Trafik Sigortası, Kasko Sigortası, Konut Sigortası, İşyeri Sigortası, Nakliyat Sigortası, Ferdi Kaza, Mali Sorumluluk Sigortası ve Yurtdışı Seyahat ve Sağlık Sigortası, Yeşilkart Sigortası branşlarında en uygun fiyatlı sigorta teklifi sunuyor ve satış yapıyor.

Çalıştığı sigorta şirketleri arasında Allianz ,HDI Sigorta, Anadolu Sigorta, Güneş Sigorta ve Sompo Japan Sigorta yer almaktadır.

Hizmet verdiği il ve ilçeler; başta İzmir, Karşıyaka, Alsancak, Konak, Gaziemir, Bornova, Karabağlar, Çeşme, Urla,  İstanbul, Ankara Bursa, Antalya, Manisa, Muğla, Bodrum, Aydın, Kuşadası, Denizli olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Tel: +90 232 489 20 30 – +90 232 425 74 75
E-Posta: info@uslusigorta.com | destek@uslusigorta.com
Website: www.uslusigorta.com
Adres: Mimar Kemalettin Caddesi No:89 As Han Kat:3 Daire:5 Çankaya / İZMİR