Kardelen Yılmaz İnşaat

Kuruluşundan bugüne, onbinlerce insanın yaşamına değer katan Kardelen Yılmaz İnşaat, sektöründeki ilkleri sayesinde yaşam alanı anlayışına kattığı yeni boyut ve müşterileri ile kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü.

Kardelen Yılmaz İnşaat; bugün ile geleceğin çağdaş ve modern yaşam alanlarını oluştururken, yatırımcılar için, sürekli büyüyen değer yaratmayı, her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları sunmayı, adı ile anılan güven kavramı ile büyümeyi misyon edinmiş bir firma.

Kardelen Yılmaz İnşaat, yurtiçinde, doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyüyor. Bu büyüme sürecinde bugün olduğu gibi gelecekte de sektörde gerçekleştirdiği öncü projeler ve yeniliklerle, her zaman güvenilir ve garantili yatırım kanalı olmayı hedef biliyor.

22 yıllık bilgi birikimi ve deneyimini estetik, teknoloji, lüks ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar sayısız projeye imza atan Kardelen Yılmaz İnşaat, yalnızca gayrimenkul satışında değil, satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında oluyor.

Projelerini hayatı güzelleştirme misyonuyla hayata geçiren Kardelen Yılmaz İnşaat, yaşamda karşılaşılabilecek tüm sorunları, ihtiyaçları ve olası beklentileri en ince ayrıntısına kadar hesaplıyor.Kardelen Yılmaz İnşaat projeleri, nitelikli konut ve yaşam projesi olma özelliğini taşıyor.

Güvenlik, ekonomi, lüks ve konfordan hiçbir zaman taviz vermeyen Kardelen Yılmaz İnşaat, geçmişten geleceğe, gayrimenkul yatırımcıları için, bölgedeki en hızlı yatırım getirisini yaratma iddiasını da taşıyor.

Gayrimenkul sektörünün köklü kuruluşlarından Kardelen Yılmaz İnşaat, bugüne kadar yurt içinde sayısız projeyi başarıyla tamamlayıp, zamanından önce ve eksiksiz teslim eden bir firma olarak güven sağlıyor.Kardelen Yılmaz İnşaat, vizyonu doğrultusunda, yurtiçinde hayata geçireceği büyük projelerin hazırlıklarını sürdürüyor.

İletişim Bilgileri

Mobil: +90 507 705 60 75
Adres: 1847/7 sokak no :21 kat :2 daire : 5 SU PLAZA YENİ GİRNE / KARŞIYAKA
E-posta: kardelen-insaat@hotmail.com
Website: www.kardelenyapi.com.tr