BİLCEN GIDA

 Bilcen Gıda olarak, Böbrek Yağı, Dana Kavram Yağı, Dana Gömlek Yağı, Dana Yağı, Gömlek Yağı, Sucuk Yağı, Hayvansal Yağ, Hayvansal Gıda, Donmuş Yağ, Dana İç Yağı, Sucuk Üretim Yağı, Köftelik Yağ, Dönerlik Yağ, Hayvan İç Yağı, Kuzu Gömlek Yağı ve Kuzu Yağı üretimi yapmaktayız


Firmamız güvenilir, kaliteli ürünler sunarak, dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Bilcen Gıda olarak, gıda sektöründe faaliyet gösteren geniş bir yelpazede müşteri portföyü bulunmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarında sürekli bizimle birlikte çalışmayı tercih etmesi, firmamıza duyulan güvenin göstergesidir. Bu güveni boşa çıkarmamak için sistemli bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.
Kaliteden ödün vermemek için düzenli olarak yöntemlerini gözden geçiren firmamız bu alanda Uluslararası ISO 9001 ve ISO 22000 sertifikalarına sahiptir. Ayrıca müşterilerinin tercihlerine göre kullanabilecek şekilde ürün çeşitliliğini artıracak donanım, yatırım ve birikime sahiptir.
Müşterimizin memnuniyetini korumak için çok çalışırız. Müşterilerimizi iş ortaklarımız gibi görür ve kendimizle birlikte onları da geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Onlarla birlikte düşünüp sorunlara hem analitik hem de yaratıcı çözümler ararız.

Böbrek Yağı, Dana Kavram Yağı, Dana Gömlek Yağı, Dana Yağı, Gömlek Yağı, Sucuk Yağı, Hayvansal Yağ, Hayvansal Gıda, Donmuş Yağ, Dana İç Yağı, Sucuk Üretim Yağı, Köftelik Yağ, Dönerlik Yağ, Hayvan İç Yağı, Kuzu Gömlek Yağı ve Kuzu Yağı üretimi yapmaktayız


Adres: 85. Yıl Cumhuriyet Mah. Sanayi Cad. No:31
Armutlu / Kemalpaşa / İzmir
Tel: 0232 886 78 48 – 0232 886 78 87
Faks: 0232 886 68 48
E-mail: info@bilcengida.com
www.bilcengida.com.tr